Корзина
36 отзывов
Предлагаем Вам ознакомиться с новыми товарами на сайтеНОВИНКИ
+380 67 344-21-35
+38067-344-21-35
+38067-344-21-35
+38067-380-34-10
Предлагаем купить природный натуральный камень, плитку на фасад, отделочный камень!

Чудо - натуральний камінь який лікує.

Чудо - натуральний камінь який лікує.

26.06.12

Чудо-камінь в Черкаській області лікує безпліддя і здатний знешкоджувати алкоголь


Він лікує безпліддя і здатний знешкоджувати алкоголь. «Вiкна» знайшли в Черкаській області чудо-камінь. Місцеві кажуть: це все через людських слідів, які видніються на камені.

Ольга садить свою дочку на гойдалки. Ще рік тому вона не вірила, що взагалі зможе мати дитини. Разом з чоловіком кілька років оббивала пороги лікарів і народних цілителів, але марно.

Коли вже сподіватися не було на що, мати Ольги порадила поїхати в село Коржово Кута. Там сказала: камінь цілющий.

Ольга Сас, щаслива мама:

Ну, приїхали з чоловіком, рішили спробувати. Посиділи, помріяли про таке щастя І тут пройшов деякий час и я взнаю, Що я вагітна.

Валерій - колишній сільський голова Коржово Кута. Розповідає, сліди, схожі на людські, 5-ть років тому помітили школярі.

Така знахідка сильно зацікавила суспільство. Сюди стали з'їжджатися і вчені та віруючі. Церковники припустили - це відбитки ніг святого Миколи Чудотворця. Разом археологи прийшли до висновку: слідах на камені 5000000 років, а людей, з наукової точки зору, на землі тоді не існувало. Значить, спадщина не гомо-сапієнс. Місцеві подумали і вирішили: брила прогнулася під ступнями святого Миколая.

Валерій Дмитренко, колишній коржовокутській сільський голова:

На ці сліди приходили помолитися Миколі Чудотворцю, попроситі в нього допомоги, но з часом люди відчулі, Що їм пішло полегшення в їх хворобах.

Легшало практично у всьому! Серцеві захворювання, проблеми з тиском і навіть церебральний параліч. Здавалося б невиліковні хвороби камінь зцілював прямо на очах. Колишній сільський голова розповів «Вiкнам» історію про сім'ю, в якій 2-річна дитина слабувала через ДЦП.

Валерій Дмитренко, колишній коржовокутській сільський голова:

Вони приїжджали сюди щотижня 2 рази. 3 місяці і на свої очі я спостерігав, як в кінці 3 місяця вони цю дитинку вели за ручки по цих сходах, що ми опускались з вами.

Але найцікавіше, каже Валерій, це камінь тверезої людини! Пий скільки зможеш - захмеліти не вдасться!

Щоб перевірити чи дійсно цей камінь миттєво робить людей тверезими, «Вiкна» вирішили зробити експеримент. Ми взяли алкоголь і алкотестер. Якщо вірити легендам, то за годину стояння на цьому камені прилад повинен показати повну відсутність алкоголю. Робимо, це тільки для експерименту!

Алкоголь - в крові. Організм - на камені. Робимо заміри сп'яніння.

2 цілих 8 сотих проміле. Керувати автомобілем дозволено, якщо показник не перевищує всього 2-х сотих проміле. Влаштовуємося зручніше і чекаємо.

Відчуття сп'яніння ледь помітне. Самопочуття нормальне. Отже, пройшов час, зараз перевіримо результат. І дивно - нуль проміле.

Каменюка, за словами місцевих, не тільки горілку виганяє, вона від поганого захищає. Але в такі чудеса інші бажаючі містики зовсім не вірять.

Зокрема, уфологи впевнені: сліди на камені залишили інопланетяни, сам він випромінює радіацію тому й прилади працюють несправно.

Лікарі ж теж в чудеса зцілення вірять мало. А відомі випадки зцілення пояснюють не чим іншим, як самонавіюванням.

Олена Фаустова, психолог:

Дійсно, людина може допомогти сама собі, це називається ефект плацебо. І, дійсно, в тому місці, які діє на людину оздоровчо, а це навіть наші ліси і поля, якщо хочете. Плюс віра людини в те, що дійсно йому це допоможе, здатна робити чудеса.

Чудес чекає і ця молода пара. Вже кілька років вони просять маленького щастя. І тепер сподіваються, що саме це місце їм допоможе.

За метеріалами «Вікна» СТБ

Другие статьи