Корзина
36 отзывов
Предлагаем Вам ознакомиться с новыми товарами на сайтеНОВИНКИ
+380 67 344-21-35
+38067-344-21-35
+38067-344-21-35
+38067-380-34-10
Предлагаем купить природный натуральный камень, плитку на фасад, отделочный камень!

Що таке ландшафтний дизайн або витвір унікального середовища.

Що таке ландшафтний дизайн або витвір унікального середовища.

17.05.12

Що таке ландшафтний дизайн і тут можна сказати таке, що це сфера робіт спрямована на створення зручного будівельного середовища з впровадженням засобів озеленення територій, облаштування водних об'єктів, геопластики, установки невеликих будівельних форм из каміння, укладання декоративного покриття – брущатка, облаштування та налаштування частин освітлення території .
Головним завданням у ландшафтного дизайну є творіння зручного середовища для життєдіяльності людини по екологічним, багатофункціональним і естетичним показникам життя. А саме характеризується нормативними показниками температури і вологості повітря, шумового та вітрового режимів, інсоляції та постачання відповідних критерій для проростання рослин.

Висновок естетичних завдань ландшафтного дизайну орієнтований на творіння гармонійного середовища з впровадженням різних рослин, натурального каміння, що надає людині позитивні емоційні відчуття. Науковими дослідженнями встановлено їх вирішальна роль в удосконаленні складу повітря, збагаченні його киснем і очищення від шкідливих мікробів і домішок вихлопних газів. Рослинність в житті благотворно впливає на температурний режим і так само вологість повітря, охороняє грунт від потужних вітрів, збавляє гул міста і автомобільних доріг.

Благоустрій теретирій та озеленення заміських будівельнадає величезне значення на психологічне та емоційне становище людини. Декоративні характеристики рослин –велика кількість форм із каменню, кольору і фактури – формують великі можливості для створення сучасних об'єктів ландшафтного дизайну.

У наш індустріальний час у всіх країнах працюють розплідники по вирощуванню квітів, дерев, кущів і т.д., для вдосконалення набору рослинності для різних об'єктів ландшафтного дизайну –. Бульварів, скверів, вулиць, набережних, невеликих садів. Всі ці зелені об'єкти допомагають вирішенню власних утилітарних і архітектурно-художніх завдань для житлових околиць. Також великого значення в благоустії місцевості займає природне декоративне каміння: галька, пісчаник, вапняки, мраморна крошка, плитняк, дикий камінь та багато инших завдяки яким ландшафт набуває унікального вигляду. Купити камінь різних фактур та порід ви можете у нас на природний камінь ціна приваблива і конкурентна штучному каміню. Натуральний камінь звичайно краще та екологічніше. У нас на "Подільському камені" ви можете зустріти завжди в наявності каміння різних порід зі всієї України не дорого.

В об'єктах ландшафтного дизайну створюючи їх благоустрій та озеленення все більшу цікавість приділяється підбору різних рослин та дикому камінню, тому потрібні прості пізнання про диференціації рослинності та її біо і естетичних властивостях. І тут важливо комбінувати властивості більш поширеного набору хвойних, декоративно-листяних і плодових дерев, які чудово виглядають серед камянистого ландшафту. Ретельно підбирати живі квіткові композицій, які отримали величезний розподіл у всіх об'єктах ландшафтного дизайну. В даний час є потрібними всі види квітково-трав'янистих рослин нарівні з багатолітниками, використовуються однорічні і дворічні рослини, однак особливий розподіл отримують грунтово-покривні рослини та похідні матеріали для створиння унікального ландшафтного дизайну.

Другие статьи