Корзина
36 отзывов
Предлагаем Вам ознакомиться с новыми товарами на сайтеНОВИНКИ
+380 67 344-21-35
+38067-344-21-35
+38067-344-21-35
+38067-380-34-10
Предлагаем купить природный натуральный камень, плитку на фасад, отделочный камень!

Кам'янисті доріжки і сходи з натуральних каменів.

Кам'янисті доріжки і сходи з натуральних каменів.

11.02.12

Суцільні і переривчасті доріжки з натуральних каменів з боязкими рослинами, як би крадькома пробиваються між каменями, – типовий елемент пейзажного саду. Такі доріжки не рідкість в кам'янистому саду, так як вони не тільки красиві, але так само практичні і легкі у виготовленні. Альпійські рослини, посаджені між каменями, пожвавлять кам'яну доріжку, роблять її ще більш привабливою . Невибагливі "альпійці" непогано себе почувають серед кам'яних плит, і цим гріх не скористатися. Тільки слід вибирати ті види, які стійкі до витоптування : антеннарию, ацену, низькорослі види гвоздики, иберис, ломикамінь, очиток або еріку. Добре виглядають рослини з пагонами, що стелються. Якщо ж ви хочете, щоб на доріжці вас супроводжували не тільки краса, але і аромат, посадіть рослини з приємним запахом.
Частим супутником кам'яних доріжок є кам'яні сходи. Останні цікаві і як самостійні споруди, і в якості складової складного кам'янистого квітника. Навіть прості сходинки з натуральних каменів виглядають надзвичайно декоративно і притягують як магніт, а тому місця для них слід вибирати особливо ретельно. Так, в саду пейзажного стилю доречні невеликі сходи в найбільш віддалених від центрального входу куточках. Рослини зазвичай висаджують на вертикальних поверхнях сходинок або по краях. У першому випадку краще використовувати низькорослі "альпійці", а в другому підійдуть більш ніжні рослини високорослі з приємним ароматом і не надто густим листям. Висаджувати рослини на горизонтальних площинах ступенів не має сенсу, так як дуже скоро вони будуть витоптані.
Основна складність у догляді за кам'яними доріжками і сходами полягає в тому, щоб не допустити розвитку бур'янів, але при цьому не нашкодити декоративним рослинам. Гербіциди використовувати не рекомендується, так як вони знищують всі рослинні організми без розбору. Ручна прополка стомлююча, особливо коли її проводиш кілька разів на рік. Щоб полегшити собі життя, слід подумати про бур'яни ще на етапі створення доріжки: заздалегідь обробити гербіцидами майданчик під майбутню доріжку, задовго до того, як посадити на цьому місці рослини. До того ж не забувайте регулярно мити доріжки і сходи і прибирати з них опале листя і інше сміття, що сприяє розвитку бур'янів.

Другие статьи