Корзина
36 отзывов
Предлагаем Вам ознакомиться с новыми товарами на сайтеНОВИНКИ
+380 67 344-21-35
+38067-344-21-35
+38067-344-21-35
+38067-380-34-10
Предлагаем купить природный натуральный камень, плитку на фасад, отделочный камень!

Купити доломіт і його роль в природі.

Купити доломіт і його роль в природі.

04.02.12

Доломітизований вапняк. З тих самих пір, коли в 1791 році француз Д. де Доломье вперше виділив цю породу в італійських Доломітових горах (названо його іменем), доломітизований вапняк продовжує ставити геологам свої загадки. Тоді як звичайні вапняки складені кальцитом або арагонітом, доломітизовані вапняки щонайменше наполовину складені мінералом карбонату магнію доломітом. Тільки у 1960-х роках було виявлено, як доломітизовані вапняки формуються уздовж узбережжя Перської затоки, Флориди і Багамських островів, а до того часу ніхто не уявляв, що вони утворюються фактично безпосередньо з морської води. Вважалося, що весь доломітизований вапняк утворюється в результаті хімічного заміщення кальциту у вапняках під впливом багатих магнієм розчинів – такий процес називається доломітизацією. Ймовірно, саме так утворилася основна частина доломітизованих вапняків, але тепер вчені ясніше уявляють собі цей процес. У ньому, на їх думку, беруть участь насичені сольові розчини, що утворилися при концентруванні морської води тропічних лагун в результаті випаровування. Ці багаті магнієм солоні води просочуються в море через вапняки, поступово замінюючи кальцит доломітом. Подібний процес був більш характерний для минулих періодів, і більшість доломітизованих вапняків склалося в докембрійський еон (мінімум півмільярда років тому).
Купити Доломіт значно твердіше вапняка і має цукроподібний білий кристалічний вигляд. Перекристалізація руйнує закам'янілості, тому в породі немає видимих органічних залишків.
Доломіт так само є і в нашому регіоні, який ми готові запропонувати вам як "дикий камінь" для кладки забору, так і в нарізний продукції для облицювання елементів інтер'єру.

Другие статьи