Корзина
36 отзывов
Предлагаем Вам ознакомиться с новыми товарами на сайтеНОВИНКИ
+380 67 344-21-35
+38067-344-21-35
+38067-344-21-35
+38067-380-34-10
Предлагаем купить природный натуральный камень, плитку на фасад, отделочный камень!

Плитняк - естетична краса в кожній деталі

Плитняк - естетична краса в кожній деталі
Природний камінь плитняк - це універсальний будівельний матеріал.

12.05.20

Естетика, пишність і витонченість, створені при оформленні кожного приміщення благотворно впливають на свідомість людини. Адже не дарма ми намагаємося оточити себе красивими, незвичайними і якісними речами в будинку. Всі ці деталі інтер’єру створюють затишок і ваблять наш погляд.

Природний камінь плитняк - це універсальний будівельний матеріал. Його можна використовувати при обробці і облицюванні будівель, споруд, для мощення доріжок, майданчиків, в ландшафтному дизайні.

Благородність, природність, натуральність - основні особливості природного каменю для оздоблення. На цьому його переваги не закінчуються!  Оздоблення природним каменем - це безпрограшна «фішка» для інтер’єру та дизайну. Камінь прекрасний сам по собі і ідеально поєднується з іншими будівельними матеріалами. Ваш будинок або ділянка набуде індивідуальності та природної теплоти, стане затишним завдяки природному каменю.

Плитняк, як камінь, володіє екологічністю, тому він завжди буде популярний. Різноманітність кольорів і фактур здивує самого вимогливого замовника. Природний камінь плитняк– краще матеріалу для будинку не придумаєш!

Плитняк

За рахунок своєї дешевизни і функціональності, плитняк – це один з найпоширеніших оздоблювальних матеріалів. Цей камінь зносостійкий, що нерідко впливає на вибір даного матеріалу при створенні камінів. Краса цього каменю дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські рішення. Кожна пластина даного матеріалу унікальна (плитняк практично не буває однакової форми й діаметра і має різноманітну поверхню).

Різні відтінки даного природного мінералу, що відповідають будь-яким Вашим смаковим уподобанням, дозволять з легкістю підібрати забарвлення для оздоблення, яке підходить саме під Ваш інтер’єр.

Колірна гамма плитняку дуже різноманітна. Можна підібрати практично будь-який колір і відтінок на Ваш смак. Необхідно лише пам’ятати, що не всі натуральні природні камені підходять для всіх видів робіт.

Наприклад, піщаником не рекомендується облицьовувати печі та каміни. Це вапнякові породи, і при нагріванні вони можуть «стріляти» маленькими уламками. Тому варто пам’ятати, що для певних робіт завжди знайдеться ідеальне рішення, яке влаштує Вас і з точки зору краси, і з точки зору міцності і довголіття!

Завдяки величезній різноманітності порід природних каменів, що входять в групу «плитняк», сфера їх застосування дуже велика. Плитняк можна використовувати як в екстер’єрі, так і інтер’єрі.

Певні породи абсолютно екологічно-чисті, завдяки чому їх застосовують для прикраси кухонь, ванних кімнат і навіть дитячих. В екстер’єрі застосування природного плитняку ще ширше!

По-перше, дорожнє покриття стежок, майданчиків або навіть доріг. Деякі натуральні природні камені, такі як гранітний плитняк і піщаник, настільки міцні за своїм складом і структурі, що здатні витримувати величезні навантаження. Саме тому їх використовують в якості дорожнього покриття доріжок, площ і стежок.

Крім цього, гранітний плитняк і піщаник мають шорстку поверхню, що дозволяє взуттю не ковзати. По-друге, створення нових споруд з використанням плитняку не для обробки, а для будівництва! За допомогою певних порід можна створювати колони. Крім цього можна створювати паркан, вхідні групи (наприклад, арки), альпійські гірки й навіть цілі альтанки!

Певним породам природного каменю притаманне повна відсутність взаємодії з водою. Завдяки цим властивостям їх широко використовують для створення або облицювання фонтанів, басейнів, водоспадів і будь-яких інших водних споруд.

Третя сфера застосування плитняку - облицювання. Облицювати можна все, що завгодно: стіни, цоколь, вимощення, сходи, колони, будь-які водні споруди і багато іншого!

Другие статьи